PAVILJOEN COMMISSIE

FOTO Joep van Hoorn Voorzitter  
FOTO Brigitte Bleeker-Beyer Secretaris MAIL
FOTO Wil van Vlokhoven Penningmeester  
FOTO Coos Wever Bestuurslid Beleid  
FOTO Yvonne Daemen Planning Barbezetting  
FOTO Bart Honing    
FOTO Sander Klein Obbink    
FOTO Hanneke van der Leegte-Henkens Barcommissie  
FOTO Marianne van Stekelenburg    
FOTO Sander de Vreede ICT commissie  

MIJN GPT

Info

New or Forgotten?

INPLANNEN

Zo leg je vast wanneer jij dienst wilt draaien...

Hieronder zie je het rooster voor komende zomer. Kolom Actie is het belangrijkste:
(Let op: Je moet ingelogd zijn om deze kolom te kunnen zien!)

  • Reserveren betekent dat je een dienst kunt reserveren.
  • Bekijken betekent dat die dienst vol zit.

In kolom Actie kan je op de koppelingen klikken en dan verschijnt in een nieuw venster de Diensten Manager. Doe je dat vanaf Reserveren, dan werkt het zo:

  • Ga met je muis over de dienst. Als hij een andere kleur krijgt, kan je erop klikken.
  • Na die klik verschijnt een pop-up venster om de dienst te bevestigen.
  • Doe die bevestiging en sluit daarna de pop-up met de betreffende knop.
  • Je krijgt per omgaande per e-mail een bevestiging van de dienst.
  • Op de website kan je via menu Privé map Agenda zien wanneer jouw diensten zijn.
  • Tevens krijg je 3 dagen vóórdat de dienst is, per e-mail een herinnering.

In de Diensten Manager kan je rechtsboven via de kalender ook andere data kiezen om diensten te draaien. Je hoeft dus niet steeds terug naar deze pagina. 

Succes!

Het rooster voor 2018

Het rooster voor 2018
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
46 Mon 12 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Pia Leenen
    18:30 21:30 Bardienst 1 Marielle Besling
    21:30 24:00 Bardienst 2 Birgit Coehorst
Philippe van der Meer
  Tue 13 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Gerard Kuypers
    15:00 18:00 Bardienst 1 Yvonne Daemen
    18:30 21:30 Bardienst 1 Nardi Beursgens
    21:30 24:00 Bardienst 2 Pito Meeuwis
Dymphy Dekkers
  Wed 14 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Mia Meeren-Staalstra
    18:30 21:30 Bardienst 1 Wim Besling
    21:30 24:00 Bardienst 2 Sander Schreven
Alexander Broere
  Thu 15 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Francois Monsanto
    15:00 18:30 Bardienst 1 Hanneke van der Leegte-Henkens
    18:30 21:30 Bardienst 2 Ber Huiskens
Tim Smits
    21:30 24:00 Bardienst 2 Guus Smits
DaniŽl Datema
  Fri 16 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Harrit Hoppenbrouwers
    15:30 18:30 Bardienst 1 Roos Geevers-Spackler
  Sat 17 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Robert Spaan
    19:00 20:00 Bardienst 1 Jasper Bongers
    20:00 22:00 Bardienst 1 Jasper Bongers
    22:00 24:00 Bardienst 1 Jasper Bongers
  Sun 18 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Roel Klinker
    13:00 16:00 Bardienst 1 Maxim van Woerden
47 Mon 19 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Pia Leenen
    18:30 21:30 Bardienst 1 Charlotte Lunsingh Scheurleer
    21:30 24:00 Bardienst 2 Ilse van de Ven
Harrit Hoppenbrouwers
  Tue 20 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Jos Boerenkamp
    15:00 18:00 Bardienst 1 Yvonne Daemen
    18:30 21:30 Bardienst 1 Marloes Michielsen
    21:30 24:00 Bardienst 2 Mark van Maasakkers
Florence Huijnen
  Wed 21 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Annette Beun
    18:30 21:30 Bardienst 1 Ge Vos
    21:30 24:00 Bardienst 2 Rianne Kuyken
Ge Vos
  Thu 22 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Dries Smits
    15:00 18:30 Bardienst 1 Hanneke van der Leegte-Henkens
    18:30 21:30 Bardienst 1 Ber Huiskens
    21:30 24:00 Bardienst 1 Guus Smits
  Fri 23 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Dorinda Kerkhof
    15:30 18:30 Bardienst 1 Hennie Huisman
  Sat 24 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Esmee Schoenmakers
  Sun 25 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Jos Mekenkamp
    13:00 16:00 Bardienst 1 Linda Voogt
    16:00 19:00 Bardienst 1 Tessa Maas
48 Mon 26 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Pia Leenen
    18:30 21:30 Bardienst 1 Suzanne van den Bergh
    21:30 24:00 Bardienst 2 Joost Stalpers
Ruud Bertels
  Tue 27 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Marilťne van Stratum
    15:00 18:00 Bardienst 1 Yvonne Daemen
    18:30 21:30 Bardienst 1 Meindert de Louw
    21:30 24:00 Bardienst 2
  Wed 28 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Joan van Kampen
    18:30 21:30 Bardienst 1 Henk Visser
    21:30 24:00 Bardienst 2 Cyrille de Warrimont
Rosarijn de Warrimont
  Thu 29 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Monique Mobach-Kuijpers
    15:00 18:30 Bardienst 1 Hanneke van der Leegte-Henkens
    18:30 21:30 Bardienst 1 Christiaan Gijsbers
    21:30 24:00 Bardienst 1 Rudy Teuwen
  Fri 30 Nov 10:00 13:00 Bardienst 1 Marloes van Tilburg
    15:30 18:30 Bardienst 1 Linda Muskens
  Sat 01 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Tessa Maas
  Sun 02 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Roald Manger
    13:00 16:00 Bardienst 1 Joost Stalpers
49 Mon 03 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Coby Brand
    15:30 18:30 Bardienst 1 Jaap Kšller
    18:30 21:30 Bardienst 1 Wim Besling
    21:30 24:00 Bardienst 2 Annelies van Kol
Rob van Kol
  Tue 04 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Gerry Hornman
    15:00 18:00 Bardienst 1 Yvonne Daemen
    18:30 21:30 Bardienst 1 Hanneke Pullens
    21:30 24:00 Bardienst 2 Pito Meeuwis
Dymphy Dekkers
  Wed 05 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Roos Geevers-Spackler
    18:30 21:30 Bardienst 1 Joris Graff
    21:30 24:00 Bardienst 2 Dymphy Dekkers
Pito Meeuwis
  Thu 06 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Teun Berkers
    15:00 18:30 Bardienst 1 Hanneke van der Leegte-Henkens
    18:30 21:30 Bardienst 2 Marin Kortlang
    21:30 24:00 Bardienst 1 Alain Fraats
  Fri 07 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Marjo Luttels
    15:30 18:30 Bardienst 1 Anton van Lierop
  Sat 08 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Rosalie Teurlings
  Sun 09 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Ludolph Lelyveld van Cingelshouck
    13:00 16:00 Bardienst 1 Ludolph Lelyveld van Cingelshouck
50 Mon 10 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Coby Brand
    15:30 18:30 Bardienst 1 Jaap Kšller
    18:30 21:30 Bardienst 1 Matthijs Vreeman
    21:30 24:00 Bardienst 2 Charlotte Mostert
Jasper Witte
  Tue 11 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Dries Smits
    15:00 18:00 Bardienst 1 Yvonne Daemen
    18:30 21:30 Bardienst 1 Ludolph Lelyveld van Cingelshouck
    21:30 24:00 Bardienst 2 Petra van Dommelen
Lonnie Thoone
  Wed 12 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Ted Aldewereld
    18:30 21:30 Bardienst 1 Kirsten Nieboer
    21:30 24:00 Bardienst 2 Maaike de Reuver
Marc Blaauw
  Thu 13 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Marilťne van Stratum
    15:00 18:30 Bardienst 1 Hanneke van der Leegte-Henkens
    18:30 21:30 Bardienst 2 Marin Kortlang
    21:30 24:00 Bardienst 1 Alain Fraats
  Fri 14 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Marjo Luttels
    15:30 18:30 Bardienst 1 Gerry Hornman
  Sat 15 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Kees Waiboer
  Sun 16 Dec 10:00 11:00 Bardienst 1 Yvonne Daemen
    11:00 14:00 Bardienst 1 Anton van Lierop
51 Mon 17 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Wendy van de Rijt
    15:30 18:30 Bardienst 1 Jaap Kšller
    18:30 21:30 Bardienst 1 Matthijs Vreeman
    21:30 24:00 Bardienst 2 Annelies van Kol
Rob van Kol
  Tue 18 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Barbara Stolte
    15:00 18:00 Bardienst 1 Yvonne Daemen
    18:30 21:30 Bardienst 1 Marloes Michielsen
    21:30 24:00 Bardienst 2 Maaike de Reuver
Marc Blaauw
  Wed 19 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Ben Zuiderhoek
    18:30 21:30 Bardienst 1 Jo Janssen
    21:30 24:00 Bardienst 2 Roel Germanus
Corne de Hoon
  Thu 20 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Joan van Kampen
    15:00 18:30 Bardienst 1 Hanneke van der Leegte-Henkens
    18:30 21:30 Bardienst 2 Marin Kortlang
    21:30 24:00 Bardienst 1 Rudy Teuwen
  Fri 21 Dec 10:00 13:00 Bardienst 1 Marloes van Tilburg

Copyright © 2014 Genneper Parken Tennis. Alle rechten voorbehouden.

Gebruiksvoorwaarden

Contact